ORGANY STATUTOWE
Dyrektor
Rada Pedagogiczna
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski

NASZA SZKOŁA
E-dziennik
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Stypendia i nagrody
Absolwenci
Świetlica
Stołówka
Biblioteka
Galeria zdjęć
Uroczystość 200-lecia szkoły
Projekt UE
Liceum Ogólnokształcące

INFORMACJE
Aktualności
Plan lekcji
Kryteria oceniania
Dokumentacja szkoły
Podręczniki
Rekrutacja
Warunki ubezpieczenia
Materiały dydaktyczne
Informacje o przetwarzaniu danych osobowowych

ODDZIAŁY
Klasy I - III
Klasy IV - VIII

ARCHIWUM
Podsumowanie sportowe
Rok 2013/2014
Rok 2014/2015
Rok 2015/2016
Rok 2016/2017
Rok 2017/2018
Rok 2018/2019
Rok 2019/2020
Rok 2020/2021

KONTAKT
Adres:
37 - 110 Żołynia
ul. Mickiewicza 59
Tel.:
017 22 43 008
e-mail: sekretariat@zszolynia.pl
zs.zol@pro.onet.pl


Strona główna


KLASY IV - VIII



KLASA IV A

Wychowawca klasy: mgr Mariusz Babiarz

Przewodniczący: Miłosz Oleszkowicz

Z-ca przewodniczącego: Barbara Nykiel

Skarbnik: Anna Sierżęga


KLASA IV B

Wychowawca klasy:mgr Anna Sadecka

Przewodniczący: Zuzanna Sobuś

Z-ca przewodniczącego: Maja Fleszar

Skarbnik: Gabriela Tokarz

Sekretarz: Karol Szeremeta

Łącznik biblioteczny: Zofia Pelc


KLASA V A

Wychowawca klasy: mgr Joanna Sobuś

Przewodnicząca: Maja Buszta

Z-ca przewodniczącego: Kacper Cieśla

Skarbnik: Patryk Mach

Sekretarz i łącznik biblioteczny: Nadia Bawor


KLASA V B

Wychowawca klasy: mgr Aneta Makiel-Dudek

Przewodnicząca: Oliwia Mucha

Z-ca przewodniczącej: Szymon Sobuś

Skarbnik: Kinga Burda

Sekretarz i łącznik biblioteczny: Zuzanna Szczygieł


KLASA VI

Wychowawca klasy: mgr Barbara Gołofit

Przewodniczący: Oskar Palczyński

Z-ca przewodniczącego: Aleksandra Słupek

Skarbnik: Norbert Bawor

Sekretarz: Julia Kołodziej


KLASA VII A

Wychowawca klasy: mgr Teresa Łuksik

Przewodniczący: Nikolas Kochman

Z-ca przewodniczącego: Emilia Giża

Skarbnik: Karol Tkacz

Sekretarz: Maja Magiel


KLASA VII B

Wychowawca klasy: mgr Marta Stopyra

Przewodnicząca: Aleksandra Fus

Z-ca przewodniczącej: Miłosz Dudek

Skarbnik: Krystian Jarosz

Sekretarz: Mateusz Filip

Łącznik biblioteczny: Karol Baran


KLASA VII C

Wychowawca klasy:mgr Joanna Pac

Przewodnicząca: Maksymilian Cebula

Z-ca przewodniczącego: Wiktoria Nowak

Skarbnik: Konrad Chmura

Sekretarz: Karolina Podolec


KLASA VIII A

Wychowawca klasy: mgr Katarzyna Nicpoń

Przewodnicząca: Maja Węgrzyn

Z-ca przewodniczącej: Seweryn Nowak

Skarbnik: Magdalena Cisek

Sekretarz: Oliwia Łukasik

Łącznik biblioteczny: Martyna Borcz


KLASA VIII B

Wychowawca klasy: mgr inż. Marek Miller

Przewodniczący: Szymon Dyrda

Z-ca przewodniczącego: Hubert Leja

Skarbnik: Dawid Kasprzyk

Sekretarz: Bartosz Panek

Łącznik biblioteczny: Izabela Cisek


KLASA VIII C

Wychowawca klasy: mgr Paulina Niemiec

Przewodnicząca: Anna Jarosz

Z-ca przewodniczącego: Aleksandra Siuśta

Skarbnik: Julia Mączka

Sekretarz: Weronika Sierzęga

Łącznik biblioteczny: Łukasz Kulpa




CZAS LEKCYJNY
7:15 - 8:00
8:00 - 8:45
8:50 - 9:35
9:40 - 10:25
10:30 - 11:15
11:35 - 12:20
12:40 - 13:25
13:30 - 14:15
14:20 - 15:05

DNI WOLNE
Zimowa przerwa świąteczna
23 - 31.12.2021
Ferie zimowe
14 – 27.02.2022 r.
Wiosenna przerwa świąteczna
14 – 19.04.2022 r.
Egzamin ósmoklasisty
24.05.2022 - J. polski
25.05.2022 - Matematyka
26.05.2022 - J. angielski
Zakończenie roku szkolnego
24.06.2022
Dni wolne od zajęć dydakty.
20.10.2021
12.11.2021
07.01.2022
02.05.2022
17.06.2022

AUTOBUS SZKOLNY
PRZYWOZY
Brzóza Stadnicka - 700
Opaleniska - 705
Zmysłówka SP - 710
Kopanie - 715
Zakącie - 720, 735
Bikówka - 723, 738
Górska - 725, 740
Smolarzyny - 720
Żołynia Dolna - 730

AUTOBUS SZKOLNY
ODWOZY
Pn, Śr, Czw, Pt
Brzóza Stadnicka - 1500
Kopanie - 1335, 1425
Smolarzyny - 1335, 1425
Zakącie - 1335, 1425
Górska - 1335, 1425
Opaleniska - 1335, 1425
Zmysłówka SP - 1335, 1425
Żołynia Dolna - 1335, 1425

AUTOBUS SZKOLNY
ODWOZY
Wt
Brzóza Stadnicka - 1550
Kopanie - 1335, 1515
Smolarzyny - 1335, 1515
Zakącie - 1335, 1515
Górska - 1335, 1515
Opaleniska - 1335, 1515
Zmysłówka SP - 1335, 1515
Żołynia Dolna - 1335, 1515

Copyright: J. Sobuś