ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

LICEALNY TURNIEJ  SZKOLNEGO KOŁA STRZELECKIEGO

W dniu 10 czerwca 2021 odbył się  turniej w strzelectwie sportowym dla uczniów liceum, członków Szkolnego Koła Strzeleckiego. Zawodnicy rywalizowali w strzelaniu z karabinku  sportowego bocznego zapłonu na dystansie 50 m w pozycji leżącej. Oceniano 7 strzałów. Po emocjonującej i zaciętej, przebiegającej w bardzo sympatycznej rywalizacji najlepszym strzelcem turnieju został Wiktor Natoński z klasy 2 LO. Drugą lokatę wywalczyła Milena Rewer z klasy 1 LO. Na trzecim miejscu na podium znalazła się Martyna Mach z klasy  2 LO. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale. Ponadto w turnieju wystartowali: Zuzanna Foryt, Edyta Więcław, Patryk Cyburt, Michał Jucha oraz Piotr Szpila. Sportowym zmaganiom towarzyszył jak zawsze smaczny grillowy bufet.

 Opiekun Szkolnego Koła Strzeleckiego
Grzegorz Hryniewski