ORGANY STATUTOWE
Dyrektor
Rada Pedagogiczna
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski

NASZA SZKOŁA
E-dziennik
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Stypendia i nagrody
Absolwenci
Świetlica
Stołówka
Biblioteka
Galeria zdjęć
Uroczystość 200-lecia szkoły
Projekt UE
Liceum Ogólnokształcące

INFORMACJE
Aktualności
Plan lekcji
Kryteria oceniania
Dokumentacja szkoły
Podręczniki
Rekrutacja
Egzamin ósmoklasisty
Warunki ubezpieczenia
Materiały dydaktyczne
Informacje o przetwarzaniu danych osobowowych

ODDZIAŁY
Klasy I - III
Klasy IV - VIII

ARCHIWUM
Podsumowanie sportowe
Rok 2013/2014
Rok 2014/2015
Rok 2015/2016
Rok 2016/2017
Rok 2017/2018
Rok 2018/2019
Rok 2019/2020
Rok 2020/2021
Rok 2021/2022

KONTAKT
Adres:
37 - 110 Żołynia
ul. Mickiewicza 59
Tel.:
017 22 43 008
729 857 385 - stołówka
e-mail: sekretariat@zszolynia.pl
zs.zol@pro.onet.pl>>> Konkursy Przedmiotowe 2022/2023 - wymagania <<<


To TY bądź Świętym Mikołajem!

Informuję, że trwająca w szkole akcja pomocy dzieciom z Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie została przedłużona do dnia 2 grudnia br.

Poniższy link przekieruje Cię do pełnej listy potrzebnych rzeczy dla Podopiecznych. (trzeba go skopiować i wkleić w adres przeglądarki). Może znajdziesz na niej to, czym mógłbyś się podzielić z innymi?

https://www.hospicjum-podkarpackie.pl/formy-pomocy/darowizna-rzeczowa/

Dołącz do organizowanej zbiórki i zostań Świętym Mikołajem.

Opiekun SKW   


LEKCJA W KINIE

Realizacja podstawy programowej to nie tylko zajęcia w szkolnych salach. W dniu 15 listopada w MDK w Łańcucie uczniowie klas 5a i 5b wzięli udział w interaktywnej lekcji, której temat brzmiał "Jak oni to zrobili, czyli o efektach specjalnych". Zaproponowane przez Centrum Edukacji Filmowej spotkanie miało na celu przygotowanie dzieci do świadomego odbioru tekstu kultury, jakim jest dzieło filmowe. Uczniowie poznawali tajniki sztuki filmowej, a wszystkie omawiane zagadnienia były bogato ilustrowane przykładami na ekranie. W ramach tej nietypowej lekcji uczniowie dowiedzieli się, na czym polega magia kina, np. skąd wzięły się dinozaury w filmie "Jurassic World"; czy hobbici naprawdę byli tacy niscy; zobaczyli, jak sprawić, by w lecie padał śnieg.

Więcej >>>   


Zapraszamy na pokaz niesamowitych umiejętności

Paweł DAZZLE Kidoń - Mistrz Świata Basketball Freestyle

MR.ROBOT - Grzegorz Pittner - Wicemistrz Europy w Poppingu

Krystian Herba - rowerowy akrobata - sześciokrotny rekordzista Guinnessa

Termin: 25 listopada 2022 r. - koszt: 12 zł od osoby

Więcej >>>   Dyskoteka Andrzejkowa
środa - 23 listopada

godz. 16:00 - 18:00 - klasy I - III

godz. 18:00 - 21:00 - klasy IV - VIII

wstęp - 2 zł

            

Mile widziane różne przebrania. Serdecznie zapraszamy!


"WSZYSCY pamiętamy o 104. rocznicy odzyskania niepodległości"

Dzień Niepodległości należy do najważniejszych świąt w kalendarzu uroczystości patriotycznych. Polacy przez 123 lata nieustannie podejmowali próby odzyskania upragnionej wolności. Narodowe Święto Niepodległości jest obchodzone co roku 11 listopada. Ten wyjątkowy dzień przypomina nam, że wolność raz zdobyta i niepodległość raz osiągnięta nie są dane na zawsze, lecz należy wciąż dbać o te wartości i stale je pielęgnować.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Żołyni aktywnie włączyła się w obchody 104. rocznicy tego święta. Poczet sztandarowy naszej szkoły wraz z opiekunami Samorządu Uczniowskiego oraz dyrekcją uczestniczyli w uroczystej mszy świętej oraz upamiętnili poległych rodaków na lokalnym cmentarzu. Warto jednak wspomnieć, że cała szkolna społeczność aktywnie włączyła się w upamiętnienie tej wyjątkowej rocznicy. Wszyscy pamiętamy i czujemy ogromną wdzięczność za trud i poświęcenie w drodze o niepodległość. W tych dniach w naszej szkole królują barwy ojczyste.

Galeria zdjęć >>>   


WYWIADÓWKA
15.11.2022 r. (wtorek)
kl. I-IV godz. 17:00 oraz kl. V-VIII godz. 17:30


W związku z ograniczony terminem odbioru plastikowych nakrętek od butelek, Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 1 wstrzymuje akcję "Zbieramy nakrętki". O ewentualnym wznowieniu akcji uczniowie zostaną poinformowani.


Zachęcamy do brania udziału w kolejnych akcjach SU

         


"Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięciach naszych.."

9 listopada, tuż przed Świętem Odzyskania Niepodległości przedstawiciele uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami udali się na cmentarz parafialny by zapalić znicze na grobach tych, którzy oddali życie za naszą Ojczyznę.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki zniczy zorganizowanej prze SU.

                  


Integracyjny wyjazd do kina i parku trampolin
klas 4a i 5a w środę 26 października

"Co to jest papirus?" "Jak powstały mumie?" "Po co zbudowano piramidy?" "Jakie są narzędzia pracy archeologa?" - na te i inne pytania odpowiadaliśmy podczas prezentacji na temat fascynującej pracy archeologów w kinie Helios. Z wypiekami na twarzy oglądaliśmy film animowany o przygodach sympatycznego archeologa Tediego i jego przyjaciół, którzy próbowali rozwiązać zagadkę szmaragdowej tablicy i nie dopuścić do tego, by złoczyńcy opanowali świat. Po filmie, przyszedł czas na zabawy integracyjne w parku trampolin, gdzie bawiliśmy się naprawdę świetnie. Już nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu!

      


Uroczyste pasowanie na ucznia klasy pierwszej

Rozpoczęcie nauki w szkole jest ważnym momentem w życiu każdego dziecka. Dzieci z niecierpliwością czekają na spotkanie ze szkołą, z nowymi wiadomościami, przygodami. Czekają na dzień, w którym staną się prawdziwymi uczniami i poprzez pasowanie zostaną włączone do społeczności szkolnej.

Więcej >>>   

Galeria zdjęć >>>   


WYCIECZKA DO WARSZAWY

W dniach 17 - 18 października uczniowie klas 6b i 8b mieli okazję zwiedzać Warszawę. Podsumowując wyjazd, uczniowie przygotowali relacje z wycieczki. W trakcie zwiedzania naszej pięknej stolicy, pamiętając, że pamięć jest niekiedy ulotną, upamiętniono to na fotografiach. Zdjęcia zostały wykonane sprzętem zakupionym w ramach programu "Laboratoria Przyszłości". Poniżej jeden z wielu tekstów opisujący wyjazd.

Więcej >>>   

Galeria zdjęć >>>   


Wolontariuszki porządkują groby

Tradycją przygotowań do zbliżającego się dnia Wszystkich Świętych jest sprzątanie grobów. W tym roku również wolontariuszki z klasy 7a - Julia Kołodziej, Maja Lorenc, Maja Pelc i Weronika Wierzbińska - wybrały się po piątkowych lekcjach na pobliski cmentarz w Żołyni.

Dziewczyny zaopatrzone w niezbędny sprzęt z ochotą przystąpiły do pracy i zaczęły porządki. Sprzątały, czyściły i dekorowały zapomniane mogiły, grabiły liście między nagrobkami.

Więcej >>>   


SPOTKANIE Z POLICJANTEM

2 listopada 2022r wszystkie klasy I spotkały się z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie p. Adrianem Pankiem. Celem spotkania było przypomnienie zasad bezpieczeństwa w szkole i poza nią.

Policjant rozmawiał z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podkreślił ważną rolę elementów odblaskowych, które każdy uczeń powinien posiadać. Przypomniał również zasady jakie należy stosować w kontaktach z obcymi ludźmi oraz zwierzętami. Ponadto sprawdził czy dzieci znają numery alarmowe, oraz czy wiedzą kiedy i w jakich sytuacjach możemy z nich skorzystać.

Na zakończenie uczniowie zadawali pytania dotyczące bezpieczeństwa oraz dzielili się swoimi spostrzeżeniami.

Galeria zdjęć >>>   


Konkursy świetlicowe

We wrześniu i październiku bieżącego roku szkolnego w świetlicy szkolnej zostały przeprowadzone następujące konkursy : Konkurs na najdłuższą girlandę deszczową, Konkurs na najładniejsze jabłko i Konkurs na łazika kosmicznego. Pierwsze dwa konkursy miały charakter pracy plastycznej, natomiast ten ostatni był konkursem konstrukcyjnym.

Więcej >>>   


Dzień Dyni w „Jedynce”

27 października, w naszej szkole, został ogłoszony Dniem Dyni. W ramach wspólnej zabawy używaliśmy koloru pomarańczowego, jako barwy przewodniej w naszych ubraniach. Jeśli w czyjejś szafie on nie króluje, mogliśmy przygotować dekoracje „dyniowe” lub wykorzystać w naszych strojach elementy z motywem dyni. Gratulujemy pomysłów i dziękujemy za zaangażowanie!

Galeria zdjęć >>>   


"Nauczyciel Roku"

Jest nam bardzo miło poinformować, że nasza nauczycielka, p. Agnieszka Wilczek została nominowana do plebiscytu "Nauczyciel Roku" organizowanego przez serwis Nowiny24. Zachęcamy do oddania głosu

Oto link do plebiscytu: https://nowiny24.pl/p/kandydat/agnieszka-wilczek%2C3062683/

Pani Agnieszce z całego serca gratulujemy i życzymy oczywiście pierwszego miejsca, bo naprawdę na nie zasługuje.27 października - Dzień Dyni

Samorząd Uczniowski ogłasza dzień 27 października Dniem Dyni. Zachęcamy wszystkich uczniów, aby tego dnia założyli ubrania w kolorze pomarańczowym lub przynieśli gadżety związane z dynią.
Zapraszamy do zabawy.Apel z okazji Dnia Patrona i Dnia Edukacji Narodowej

19 października w naszej szkole odbył się apel łączący dwie, ważne dla naszej społeczności, uroczystości – Dzień Patrona Szkoły i Dzień Edukacji Narodowej.

Został on przygotowany przez uczniów klas piątych i szóstych wraz z wychowawcami.

Podczas tego spotkania uczniowie klas szóstych przybliżyli postać św. Jana Kantego. Wspominali o najważniejszych wydarzeniach z jego życia i postawach jakie sobą reprezentował, które dla nas są nadal aktualne i niezmiernie ważne. Następnie uczniowie klas piątych, z lekkim przymrużeniem oka, pokazali nasze szkolne życie. Było to miłą odskocznią od trudów codziennego życia szkolnego. Nie obyło się także bez życzeń i odśpiewanego „Sto lat”.

Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie oraz wzorową postawę podczas apelu.

Galeria zdjęć >>>   


        


6a i 5b zdobywa Zamość

We wtorek 11 października wybraliśmy się na wycieczkę do Zamościa zwanego "perłą renesansu". Zwiedzanie miasta rozpoczęliśmy od Ratusza do którego prowadzą okazałe schody, a szczyt wieńczy wysoka wieża. Zwiedziliśmy Rynek Wielki z jego wspaniałymi, kolorowymi, renesansowymi kamienicami. Zobaczyliśmy również kamienice przy Rynku Solnym oraz Rynku Wodnym, Pomnik Jana Zamoyskiego i Katedrę Zmartwychwstania Pańskiego. W trakcie spaceru usłyszeliśmy wiele fascynujących opowieści o historii i współczesności Zamościa. Prawdziwa niespodzianka czekała nas jednak na dziedzińcu Nadszańca bastionu VII- byliśmy świadkami wystrzału armatniego, a zaraz potem zakuto nas w dyby! Na szczęście tylko na chwilę - na potrzeby pamiątkowych zdjęć - jednak niewielki strach pozostał… Następnie udaliśmy się na zasłużony posiłek i oczywiście pyszne lody ;-). Po obiedzie, trochę zmęczeni, ale w doskonałych humorach i naładowani pozytywną energią, wyruszyliśmy do Ogrodu Zoologicznego, gdzie widzieliśmy mnóstwo egzotycznych zwierząt: tapiry, żyrafy, surykatki, młodego hipopotama, tygrysy i wiele innych ciekawych gatunków.

Wycieczka była interesującym przeżyciem i ciekawą lekcją przyrody. Wszyscy wróciliśmy do domu zadowoleni.


Oskary dla nauczycieli

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej uczniowie naszej szkoły przy wsparciu opiekunów Samorządu Uczniowskiego postanowili w szczególny sposób wyróżnić swoich nauczycieli przyznając im symboliczne statuetki. Nauczyciele byli nominowani w 13 kategoriach. Głosowanie było anonimowe i brali w nim udział wszyscy uczniowie klas IV-VIII.

Więcej >>>   


Światowy Dzień Uśmiechu

12 października, w związku ze Światowym Dniem Uśmiechu, w ramach współpracy SU i świetlicy szkolnej, uczciliśmy to wyjątkowe święto. Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball, autor znanego na całym świecie symbolu żółtej uśmiechniętej buzi, tzw. "smiley face", stworzonej w 1963 roku. Symbol ten reprezentować ma dokładnie to, co na co dzień chcemy widzieć jak najczęściej u innych ludzi - bezinteresowny uśmiech i radość życia.

Więcej >>>   Światełko Pamięci dla Łyczakowa

Rusza kolejna zbiórka zniczy na cmentarze polskie na Kresach, zarówno te znane jak Łyczaków, ale też małe i zapomniane. Akcja ma na celu godne upamiętnienie naszych Rodaków spoczywających na polskich nekropoliach Kresów Południowo - Wschodnich, a szczególnie tych we Lwowie: na Cmentarzu Łyczakowskim, Cmentarzu Orląt Lwowskich, Cmentarzu Janowskim oraz innych Miejscach Pamięci Narodowej. Nasza szkoła włącza się do akcji. Zbierane będą BIAŁE i CZERWONE ZNICZE, które zostaną zawiezione przez pracowników TVP Rzeszów do Lwowa i zapalone w dniu 1 listopada.

Zbiórka zniczy w Polsce mobilizuje miejscowych Polaków do tego, aby 1 listopada zaangażować się w ich rozstawianie i rozpalanie. Tegoroczny finał zbiórki w TVP Rzeszów zaplanowany jest już na 20 października.

Białe i czerwone znicze przynosimy do WYCHOWAWCÓW - do dnia 19 października

Samorząd Uczniowski   


Samorząd uczniowski ogłasza konkurs dla klas iv-viii
na prezentację multimedialną pod hasłem

"PATRON MOJEJ SZKOŁY"

Z okazji zbliżającego się święta patrona szkoły i parafii. Czekamy na wasze ciekawe pomysły i inspiracje twórcze. Prace w formie prezentacji multimedialnej należy dostarczyć do pana M. Millera. Na pendrivie lub udostępnić za pomocą platformy office 365 (ms teams). Nieprzekraczalny termin do dnia 19 października 2022


Piotr Szczygieł - 1 w powiecie, 8 w województwie!

Dokładnie 27 września w pobliskich Białobrzegach uczniowie szkół podstawowych otworzyli sezon zawodów szkolnych na szczeblu powiatowym. Skromną obsadę naszej szkoły reprezentował uczeń klasy sportowej Piotr Szczygieł, który nie miał sobie równych w biegu na 1000 m, bezkonkurencyjnie wygrywając bieg finałowy, będąc jego najmłodszym uczestnikiem.

Nie mając wiele czasu na regenerację, już kolejnego dnia, Piotr wziął udział w finale wojewódzkim, który odbył się w Kolbuszowej. W finale uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Żołyni zajął wyśmienite 8 miejsce, tracąc do podium niewiele ponad 2 sek. (!). To świetny rezultat zważając na uwagę fakt, iż wszyscy wyżej sklasyfikowani zawodnicy byli o 2 lata starsi od naszego ucznia.

Gratulacje Piotrek! Z niecierpliwością czekamy na kolejne lata, w rywalizacji w swoim roczniku.

Opiekun: Damian Lic oraz rodzic Radosław Szczygieł  

                        


"POLA NADZIEI" - Jesień 2022
Po raz pierwszy dołączamy do akcji "Pola nadziei" organizowanej na rzecz Podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Więcej >>>   


Tak bawiła się klasa 7 na wspólnym spotkaniu.

                  

Dzień Chłopaka w klasie 7.


"Ochronka"

Akcją "Razem dla przyszłości" rozpoczęliśmy działalność Szkolnego Koła Wolontariatu w bieżącym roku szkolnym, włączając się w ogłoszoną na terenie naszej miejscowości zbiórkę pieniężną. Dzięki ofiarności całej społeczności szkolnej ZS udało nam się zebrać kwotę 1018, 91 zł, a tym samym wspomóc remont "Ochronki" w Żołyni. Rewitalizacja budynku przyczyni się do powstania mieszkań treningowych i chronionych dla osób niepełnosprawnych.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za szczodry gest, okazane serce i wrażliwość na potrzeby innych.

Wolontariusze wraz z opiekunem


29 września w czwartek odbyła się pierwsza, w tym roku szkolnym, DYSKOTEKA zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

                        

Tego dnia przy dźwiękach różnych melodii bawili się uczniowie klas I-VIII. Na imprezie nie zabrakło tradycyjnej zabawy w "chusteczkę", czy "belgijki". Każdy z pewnością świetnie się bawił, co było widać na roześmianych twarzach. Prowadzeniem imprezy zajęli się nasi absolwenci, za co serdecznie im dziękujemy Podczas dyskoteki działał sklepik, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Do domu wszyscy wracali uśmiechnięci i zadowoleni.


Bezpieczna droga do szkoły

Jak co roku w pierwszych dniach września przypominamy i zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo naszych uczniów podczas drogi do szkoły. Większość dzieci jest dowożona do szkoły przez rodziców, ale to nie zwalnia nas dorosłych z obowiązku przekazywania pieszym zasad prawidłowego poruszania się po drogach.

Dlatego też Samorząd Uczniowski zorganizował akcję "Bezpieczna droga do szkoły". Zadaniem dzieci było przygotowanie plakatu o podanej tematyce. Jak się okazało każda przygotowana praca jest bardzo ciekawa i niesie za sobą ważny przekaz, jednak I miejsce zajął plakat wykonany przez klasę 4a. Gratulujemy!

Galeria zdjęć >>>   


Najważniejsza rzecz w życiu to rodzina.    
Najpierw ta, w której się urodziłeś, później ta, którą sam stworzyłeś.    
(Peter Sellers)    

Nie ma jak rodzina!

O tym jak ważna jest rodzina w życiu każdego człowieka nie trzeba nikogo przekonywać. Dlatego nie dziwi fakt, że jednym z pierwszych tematów omawianych na lekcjach języka polskiego w klasie IV był ,,Mój dom, moi najbliżsi". Podczas tych zajęć dzieci dowiedziały się, czym jest drzewo genealogiczne i jak się je tworzy. Miały też okazję popróbować swoich sił w tym zakresie. W ramach pracy domowej uczniowie zadawali rodzicom i dziadkom wiele pytań, aby stworzyć drzewa genealogiczne swoich rodzin. Wszyscy włożyli dużo starań i poświęcili wiele czasu na przygotowanie prac. Badając przeszłość swojej rodziny, dowiedzieli się ciekawych rzeczy o najbliższych im osobach, często zobaczyli je w innym świetle. Efekty były niesamowite, powstały piękne i pełne informacji drzewa genealogiczne wielu żołyńskich rodzin.

Galeria zdjęć >>>   


Zbiórka pieniędzy w ZS trwać będzie od wtorku do piątku to jest, od 27 do 30 września.

Uczniowie będą zbierać datki w środę i w piątek wśród młodzieży licealnej na lekcji 3, zaś w szkole podstawowej: wtorek, środa i czwartek na lekcji 3.

Gorąco zachęcamy!

SKW


DYSKOTEKA

pod hasłem "W KRAWACIE"
CZWARTEK - 29 września

            

godz. 16:00 - 18:00 - klasy I - III

godz. 18:00 - 21:00 - klasy IV - VIII

wstęp - 2 złPiotr Szczygieł w Finale Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich!

Miło nam poinformować, że uczeń IV klasy sportowej, weźmie udział w finale Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich, który odbędzie się 1 października w Warszawie.

Piotr kwalifikację do finału uzyskał w Stalowej Woli, gdzie rywalizowało łącznie 352 uczestników! Uczeń naszej szkoły w dwuboju uzyskał świetny wynik w postaci 4 rezultatu w biegu na 300 metrów oraz 6 rezultatu w skoku w dal.

Piotr jako jeden z nielicznych uczestników zawodów jest zawodnikiem "niezrzeszonym", godnie reprezentując Szkołę Podstawową nr 1 im. św. Jana Kantego w Żołyni!

Piotrek - mocno trzymamy kciuki za finał!


UWAGA ZBIÓRKA

Z inicjatywy naszej uczennicy Martyny Pęcak i za zgodą Pana Dyrektora Zespół Szkół w Żołyni włącza się w akcję pomocy dla Pana Tomasza z Giedlarowej. Tomasz to 40-letni mąż i ojciec trójki małych dzieci - Kacpra 11 lat, Amelii 7 lat i Wiktora 2,5 roku. W momencie przejażdżki rowerowej z dziećmi i upadku z roweru doznał urazu rdzenia kręgowego, który sparaliżował zarówno jego życie jak i życie całej jego rodziny. Miesięczny koszt rehabilitacji to około 25 tysięcy złotych. Według lekarzy Tomek będzie potrzebował minimum rocznej rehabilitacji oraz zakupu specjalistycznego wózka. Twoja pomoc to wsparcie nie tylko dla Tomka, ale całej jego rodziny!
Zbiórka dotyczy zarówno Liceum, jak i Szkoły Podstawowej.

!TERMINY ZBIÓRKI: 23 września (PIĄTEK) oraz 27 września (WTOREK)!

Bardzo prosimy o wsparcie naszej zbiórki. Liczy się każda złotówka

LINK DO ZBIÓRKI


Dzień Kropki

15 września Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole "Dzień Kropki". Święto to swój początek zawdzięcza książce Petera H. Reynoldsa, pt. "The Dot", w której poznajemy historię Vashti, dziewczynki, która nie wierzyła w swoje możliwości plastyczne, ale dzięki malutkiej kropce i nauczycielce plastyki uwierzyła w siebie. W obchody tego dnia zaangażowała się cała społeczność szkolna. Uczniowie przyszli do szkoły w ubraniach w kropki, a dzięki temu w szkole zrobiło się kolorowo i okrągło.

Galeria zdjęć >>>   


Zielniki szóstoklasistów

W ramach zadania dodatkowego uczniowie klasy 6b mogli wykonać zielniki, w których umieszczą rośliny ze swojego najbliższego otoczenia.

Celem prac było nabycie umiejętności rozpoznawania rodzajów i gatunków roślin, poznanie siedlisk, w których występują. Uczniowie samodzielnie zbierali liście drzew, niewielkie okazy botaniczne i suszyli je wg instrukcji, dokładnie oznaczali nazwę rodzajową i gatunkową rośliny. Metryczka rośliny zawierała także datę i miejsce zbioru.

Powstały piękne i wartościowe kolekcje!

                        


WYWIADÓWKA
14.09.2022 r. (środa) godz. 17:00.


Zebranie Organizacyjne Kółka Szachowego
14.09.2022 r. (środa) godz. 15:00 w sali nr "5".


Wizyty stomatologiczne - wrzesień 2022 r.

Informacja dla rodziców

Harmonogram wizyt


Samorząd Uczniowski ogłasza dzień 15 września Dniem Kropki. Zachęcamy wszystkich uczniów, aby tego dnia założyli ubrania w kropki (wystarczy jeden element). Zapraszamy do zabawy.

................. 15 września ..................


W ramach akcji "Zgrana klasa" prosimy, aby każda klasa przygotowała plakat pod hasłem "Bezpieczna droga do szkoły". Plakaty należy dostarczyć do opiekunów Samosządu Uczniowskiego (p. Aneta Makiel-Dudek, p. Natalia Fleszar, p. Marek Miller) do dnia 23 września.

Plakaty będą wyeksponowane na terenie naszej szkoły. Uczniowie klas, którzy wykonają plakaty otrzymają punkty dodatnie, a najciekawszy plakat zostanie nagrodzony dodatkowymi punktami.


ZBIERAMY
             NAKRĘTKI

W naszej szkole odbędzie się zbiórka nakrętek, która będzie trwała do 30 listopada.

Nakrętki przynosimy w związanym lub zaklejonym opakowaniu, na którym należy umieścić następujące informacje:
imię i nazwisko ucznia oraz klasa.

Wszystkie osoby, które przyłączą się do naszej akcji otrzymają: 15 pkt dodatnich.

Osobami odbierającymi są: p. Aneta Makiel-Dudek, p. Natalia Fleszar, p. Marek Miller

Fundusze zdobyte ze sprzedaży nakrętek, zostaną przekazane na cele charytatywne.


Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego, odbędzie się 1 września o godz. 8:00.

Bezpośrednio po Mszy Świętej, rodziców i uczniów zapraszamy do szkoły (na dużą salę gimnastyczną w budynku gimnazjalnym) na spotkanie z dyrektorem i wychowawcami klas.

Przywozy zgodnie z rozkładem jazdy autobusu szkolnego. (prawy pasek pod dniami wolnymi)

Odwozy bezpośrednio po spotkaniu.
CZAS LEKCYJNY
7:15 - 8:00
8:00 - 8:45
8:50 - 9:35
9:40 - 10:25
10:30 - 11:15
11:35 - 12:20
12:40 - 13:25
13:30 - 14:15
14:20 - 15:05

DNI WOLNE
Zimowa przerwa świąteczna
23 - 31.12.2022
Ferie zimowe
16 – 29.01.2023
Wiosenna przerwa świąteczna
6 – 11.04.2023
Egzamin ósmoklasisty
23.05.2023 - J. polski
24.05.2023 - Matematyka
25.05.2023 - J. angielski
Zakończenie roku szkolnego
23.06.2023
Dni wolne od zajęć dydakty.
14.10.2022
20.10.2022
31.10.2022
02.05.2023
09.06.2023

AUTOBUS SZKOLNY
PRZYWOZY
Brzóza Stadnicka - 700
Opaleniska - 705
Zmysłówka SP - 710
Kopanie - 715
Zakącie - 720, 735
Bikówka - 723, 738
Górska - 725, 740
Smolarzyny - 720
Żołynia Dolna - 730

AUTOBUS SZKOLNY
ODWOZY
Pn, Śr, Czw, Pt
Brzóza Stadnicka - 1500
Kopanie - 1335, 1425
Smolarzyny - 1335, 1425
Zakącie - 1335, 1425
Górska - 1335, 1425
Opaleniska - 1425
Zmysłówka SP - 1335, 1425
Żołynia Dolna - 1335, 1425

AUTOBUS SZKOLNY
ODWOZY
Wt
Brzóza Stadnicka - 1550
Kopanie - 1335, 1515
Smolarzyny - 1335, 1515
Zakącie - 1335, 1515
Górska - 1335, 1515
Opaleniska - 1515
Zmysłówka SP - 1335, 1515
Żołynia Dolna - 1335, 1515

Copyright: J. Sobuś