ORGANY STATUTOWE
Dyrektor
Rada Pedagogiczna
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski

NASZA SZKOŁA
E-dziennik
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Absolwenci
Świetlica
Stołówka
Biblioteka
Galeria zdjęć
Uroczystość 200-lecia szkoły
Projekt UE
Liceum Ogólnokształcące

INFORMACJE
Aktualności
Plan lekcji
Kryteria oceniania
Dokumentacja szkoły
Podręczniki
Rekrutacja
Warunki ubezpieczenia
Materiały dydaktyczne
Informacje o przetwarzaniu danych osobowowych

ODDZIAŁY
Klasy I - III
Klasy IV - VIII

ARCHIWUM
Podsumowanie sportowe
Rok 2013/2014
Rok 2014/2015
Rok 2015/2016
Rok 2016/2017
Rok 2017/2018
Rok 2018/2019
Rok 2019/2020

KONTAKT
Adres:
37 - 110 Żołynia
ul. Mickiewicza 59
Tel.:
017 22 43 008
e-mail: sekretariat@zszolynia.pl
zs.zol@pro.onet.pl


Strona główna


KLASY IV - VIII



KLASA IV A

Wychowawca klasy: mgr Joanna Sobuś

Przewodnicząca: Maja Buszta

Z-ca przewodniczącego: Emilia Wawro

Skarbnik: Julia Kuter

Sekretarz:Oliwia Szkodzińska


KLASA IV B

Wychowawca klasy: mgr Aneta Makiel-Dudek

Przewodniczący: Kamil Kątnik

Z-ca przewodniczącego: Szymon Sobuś

Skarbnik:Kinga Burda

Sekretarz: Amelia Marek


KLASA V

Wychowawca klasy: mgr Barbara Gołofit

Przewodniczący:Konrad Świątoniowski

Z-ca przewodniczącego: Milena Pieniążek

Skarbnik: Julia Kołodziej

Sekretarz:Oskar Wawrzaszek


KLASA VI A

Wychowawca klasy: mgr Teresa Łuksik

Przewodnicząca:Maja Leja

Z-ca przewodniczącej: Karol Tkacz

Skarbnik:Emilia Giża

Sekretarz: Dominika Witek

Łącznik biblioteczny:Marta Marek


KLASA VI B

Wychowawca klasy: mgr Marta Stopyra

Przewodnicząca: Aleksandra Fus

Z-ca przewodniczącego: Miłosz Dudek

Skarbnik: Katarzyna Sierzęga

Sekretarz:Maria Balińska

Łącznik biblioteczny:Mateusz Filip


KLASA VI C

Wychowawca klasy: mgr Joanna Pac

Przewodnicząca:Karolina Podolec

Z-ca przewodniczącego:Konrad Chmura

Skarbnik:Dominik Wawrejko

Sekretarz:Wiktoria Nowak


KLASA VII A

Wychowawca klasy: mgr Katarzyna Nicpoń

Przewodnicząca:Martyna Borcz

Z-ca przewodniczącego:Bartosz Urban

Skarbnik: Seweryn Nowak

Sekretarz:Magdalena Cisek

Łącznik biblioteczny:Martyna Natońska


KLASA VII B

Wychowawca klasy: mgr inż. Marek Miller

Przewodnicząca: Wierzbińska Zuzanna

Z-ca przewodniczącego:Panek Bartosz

Skarbnik:Cisek Izabela

Sekretarz:Fus Wiktoria


KLASA VII C

Wychowawca klasy: mgr Paulina Niemiec

Przewodnicząca: Julia Mączka

Z-ca przewodniczącego:Anna Jarosz

Skarbnik:Weronika Sierzęga

Sekretarz:Oliwia Linek

Łącznik biblioteczny:Aleksandra Siuśta


KLASA VIII A

Wychowawca klasy: mgr Paweł Leja

Przewodniczący:Łukasz Filip

Z-ca przewodniczącego:Magdalena Fus

Skarbnik:Wiktoria Dec

Sekretarz:Kacper Buszta


KLASA VIII B

Wychowawca klasy: mgr Anna Sadecka

Przewodniczący:Bartosz Służały

Z-ca przewodniczącego:Magdalena Lic oraz Mateusz Pokora

Skarbnik:Oliwia Siuśta




CZAS LEKCYJNY
7:15 - 8:00
8:00 - 8:45
8:50 - 9:35
9:40 - 10:25
10:30 - 11:15
11:35 - 12:20
12:40 - 13:25
13:30 - 14:15
14:20 - 15:05

DNI WOLNE
Zimowa przerwa świąteczna
23.12.2020 - 04.01.2021
Ferie zimowe
04 - 17.01.2021
Wiosenna przerwa świąteczna
01 - 06.04.2021
Egzamin ósmoklasisty
25.05.2021 - J. polski
26.05.2021 - Matematyka
27.05.2021 - J. angielski
Zakończenie roku szkolnego
25.06.2021
Dni wolne od zajęć dydakty.
20.10.2020
04.01.2021
05.01.2021
04.06.2021

AUTOBUS SZKOLNY
PRZYWOZY
Brzóza Stadnicka - 645
Opaleniska - 700
Zmysłówka SP - 705
Kopanie - 710
Zakącie - 715, 735
Bikówka - 718, 738
Górska - 720, 740
Smolarzyny - 705
Żołynia Dolna - 715

AUTOBUS SZKOLNY
ODWOZY
Pn, Śr, Czw, Pt
Brzóza Stadnicka - 1500
Kopanie - 1335, 1425
Smolarzyny - 1335, 1425
Zakącie - 1335, 1425
Górska - 1335, 1425
Opaleniska - 1335, 1425
Zmysłówka SP - 1335, 1425
Żołynia Dolna - 1335, 1425

AUTOBUS SZKOLNY
ODWOZY
Wt
Brzóza Stadnicka - 1550
Kopanie - 1335, 1515
Smolarzyny - 1335, 1515
Zakącie - 1335, 1515
Górska - 1335, 1515
Opaleniska - 1335, 1515
Zmysłówka SP - 1335, 1515
Żołynia Dolna - 1335, 1515

Copyright: J. Sobuś