ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Wizyta świętego Mikołaja to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku.  Przygotowują się do niego  starannie.

Dnia 6 grudnia Mikołaj (Piotr Nowak) w asyście aniołka (Gabriela Szpilka) i diabła (Aleksandra Przybyło)  z workiem pełnym prezentów zawitał w przedszkolu i Szkole Podstawowej w Smolarzynach. Dzieciaki były bardzo szczęśliwe i rozpromienione. Gość przywiózł ze sobą także dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań.

Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim dzieciom osobiście wręczał paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła najmłodszym wiele radości.

Dziękuję wyżej wymienionym wolontariuszom z kl.3LG za chęć i wolę zaangażowania się w mikołajkową akcję na rzecz dzieci.

Opiekun SKW