ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

MATERIAŁY DLA UCZNIÓW LO - INFORMATYKA

 

Klasa  1LO

19-03-2020 – Proszę o zalogowanie się na stronie https://www.office.com/ dające możliwość  korzystania z Offica 365 on-line.  Twoje konto zostało już utworzone zaloguj się i wyślij mi maila zwrotnego korzystając z opcji Outlook na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (W treści krótko np. „Działa!!!”).

Nazwa twojego konta to:

imięTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

przykłady:           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(imię i nazwisko tak jak w dzienniku, wszystko małymi literami, bez polskich znaków diakrytycznych).

Tymczasowe hasło do pierwszego logowania:  LicZol1p

Przy pierwszym logowaniu zmień hasło na swoje.

 

23-03-2020 – Proszę o przygotowanie prezentacji przy wykorzystaniu Offica 365 on-line na temat zdalnego nauczania i e-learningu . Prezentacja powinna mieć 7-10 slajdów i zawierać linki do ciekawych zasobów internetowych (np. dotyczących konkretnych przedmiotów szkolnych). Prezentacją proszę przesłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Klasa  1LG

19-03-2020 – Proszę o zalogowanie się na stronie https://www.office.com/ dające możliwość  korzystania z Offica 365 on-line.  Twoje konto zostało już utworzone zaloguj się i wyślij mi maila zwrotnego korzystając z opcji Outlook na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (W treści krótko np. „Działa!!!”).

Nazwa twojego konta to:

imięTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

przykłady:           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 (imię i nazwisko tak jak w dzienniku, wszystko małymi literami, bez polskich znaków diakrytycznych).

Tymczasowe hasło do pierwszego logowania:  LicZol1g

Przy pierwszym logowaniu zmień hasło na swoje.

 

23-03-2020 – Proszę o przygotowanie prezentacji przy wykorzystaniu Offica 365 on-line na temat zdalnego nauczania i e-learningu . Prezentacja powinna mieć 7-10 slajdów i zawierać linki do ciekawych zasobów internetowych (np. dotyczących konkretnych przedmiotów szkolnych). Prezentacją proszę przesłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

UCZNIOWIE KLASY 2 LO – AKTYWOWANIE USŁUGI OFFICE 365

TERMIN:  do 29.03.2020

Proszę o zalogowanie się na stronie https://www.office.com/ dającej możliwość  korzystania z Offica 365 on-line.  Twoje konto zostało już utworzone. Zaloguj się i wyślij,  korzystając z dostępnej aplikacji Outlook następującego e-maila:

 Pole DO: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Tytuł wiadomości: Office 365

W treści e-maila proszę napisać: Aktywowałem konto Microsoft 365 – imię i nazwisko, klasa

Nazwa twojego konta to:

imięTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

przykłady:

uczeń Aleksandra Kowalska                 konto:          Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

uczeń Łukasz Bańkowski                     konto:          Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(imię i nazwisko tak jak w dzienniku, wszystko małymi literami, bez polskich znaków diakrytycznych).

Tymczasowe hasło do pierwszego logowania:  LicZol2g

 

Przy pierwszym logowaniu zmień hasło na swoje, zgodnie z wymogami platformy Office 365.

Ustalone hasło należy zapamiętać (zapisać), ponieważ będzie ono potrzebne do dalszego korzystania z tej usługi przez cały okres nauki w zespole Szkół w Żołyni.