ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

SZKOŁA Z PASJĄ

Pragnę Państwa poinformować, iż w naszej szkole odbędzie się spotkanie z mistrzem świata w ramach projektu "Szkoła z Pasją". 

Już wkrótce naszą szkołę odwiedzi Paweł DAZZLE Kidoń - Mistrz Świata Basketball Freestyle czyli w trikach z piłką do koszykówki. Paweł jest również pierwszym w historii Europejczykiem, występującym w barwach legendarnej amerykańskiej drużyny Harlem Globetrotters. Wiele z prezentowanych ewolucji z piłką wykonuje jako jedyny zawodnik na świecie.

Film z udziałem Pawła  https://www.youtube.com/watch?v=rSjI8vLD1Vc

Wydarzenie poprowadzi MR.ROBOT - Grzegorz Pittner - Wicemistrz Europy w Poppingu (rodzaj tańca).

Podczas spotkania pojawi się również rowerowy akrobata - Krystian Herba - sześciokrotny rekordzista Guinnessa, Rekordzista Świata oraz rekordzista Estonii i Ukrainy a także 2-krotny półfinalista programu Mam Talent..

Spotkanie będzie miało także charakter edukacyjny. Oprócz możliwości zobaczenia Pawła w akcji na żywo uczniowie usłyszą również historię jego pasji. Dowiedzą się również jak to się stało, że chłopak mieszkający w małej wsi pod Babią Górą został najlepszym zawodnikiem na świecie.

Celem spotkania jest też zmotywowanie uczniów do większej aktywności, promocja zdrowych nawyków żywieniowych, przeciwdziałanie uzależnieniom oraz integracja uczniów. 

Na koniec spotkania wszyscy widzowie otrzymają pamiątkowe plakaty z autografem mistrza.

Projekt realizowany przy współpracy z Wójtem Gminy Żołynia.

 

koszt: 12 zł/os. (zbiórka u wychowawców)

Termin spotkania: 25 listopada 2022 r.