ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

TURNIEJ STRZELECKI

W dniu 6 grudnia 2021 odbył się  turniej w strzelectwie sportowym dla uczniów liceum, członków Szkolnego Koła Strzeleckiego. Zawodnicy rywalizowali w strzelaniu z karabinku sportowego bocznego zapłonu na dystansie 50 m w pozycji leżącej. Po emocjonującej i zaciętej, przebiegającej w bardzo sympatycznej rywalizacji najlepszym strzelcem turnieju został Piotr Szpila z klasy 3 LO. Drugą lokatę wywalczył Miłosz Kulka z klasy 1 LO. Na trzecim miejscu na podium znalazła się Zuzanna Fergisz z klasy  1 LO. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale. Ponadto w turnieju wystartowali: Emilia Szewczyk, Edyta Więcław, Martyna Mach, Michał Jucha, Łukasz Brzezicki oraz Jakub Grzywna. Sportowym zmaganiom towarzyszył jak zawsze smaczny bufet. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za udział w turnieju!