ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ DWÓJEK W PIŁCE SIATKOWEJ

W środowe popołudnie, 18.12.2019 r. w hali sportowej LO rozegrano Mikołajkowy Turniej Dwójek w Piłce Siatkowej. W zawodach wystartowało 17 par składających się z uczennic i uczniów klas licealnych oraz klas 6, 7 i 8 SP. Po rozegraniu kilkudziesięciu spotkań, często bardzo wyrównanych, wyłoniono zwycięzców siatkarskich zmagań.

Najlepszą parą okazali się Maja Kuras 2 LO i Piotr Szpila 1 LO, drugie miejsce wywalczyli Wiktoria Lisowska 3 LO i Dominik Rupar 3 LO, zaś na trzeciej pozycji uplasowali się Anna Jarosz 6c SP (klasa sportowa) i Kamil Kłak 7b SP.

Dalsze miejsca zajęli: Julia Kilian 6c SP (klasa sportowa) i Kacper Podolec 7b SP, Martyna Peszek 1 LO i Igor Tomczyk 8a SP, Magdalena Fus 7a SP i Krystian Linek 7a SP, Aleksandra  Polak 2 LO i Dawid Kochman 3 LO, Martyna Mach 1 LO i Bartosz Słupek 1 LO, Klaudia Janusz 7a SP i Kacper Buszta 7a SP, Weronika Urban 8a SP i Jakub Magiel 8a SP, Karolina Dudek 8b SP i Adrian Rokosz  8b SP, Zuzanna Foryt 8b SP i Tomasz Puzio 8b SP, Magdalena Nykiel 8a SP i Adrian Ziemniak 8a  SP,  Dominika Leja 8a SP i Szymon Szpila 8b SP, Paulina Decowska 2 LO i Jakub Leja 2 LO, Magdalena Lic 7b SP i Damian Tokarz 7b SP, Martyna Fus 7b SP i Dawid Dziurzyński 7b SP.

Najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe mikołajkowe dyplomy oraz medale.

Organizator turnieju

Grzegorz Hryniewski