ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

ZMIANA WYSOKOŚCI STYPENDIÓW DLA UCZNIÓW LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. A. MICKIEWICZA W ŻOŁYNI

 >>> pobierz plik (pdf) <<<

 

 

PROCEDURY ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA W ZESPOLE SZKÓŁ W ŻOŁYNI W OKRESIE EPIDEMII COVID-19

 >>> pobierz plik (pdf) <<<

MATURY PRÓBNE – TERMINY

Język polski  (poziom podstawowy)  - 3.03.2021r. (środa),  godz. 900

Sala 204 – osoby od numeru w dzienniku  1 do 9

Sala 206 – osoby od numeru w dzienniku  10 do 21

Czytaj więcej...

Liceum Ogólnokształcące i Szkoła Podstawowa nr 1 w Żołyni w dobie pandemii 

Za nami trudne I półrocze. Trudne, ponieważ wymagało od nas wszystkich - uczniów, nauczycieli i rodziców - szybkiego opanowania zasad funkcjonowania wirtualnej szkoły, samodyscypliny, sprawnego korzystania z nowoczesnych technologii sieciowych.  Mamy nadzieję, że wprowadzone przez nas rozwiązania techniczne i organizacyjne, w tym decyzja o prowadzeniu lekcji on-line ze wszystkich zajęć obowiązkowych sprawdziły się podczas bieżącej pracy i ułatwiły uczniom opanowanie nowych umiejętności. 

Czas pandemii nie wpłynął znacząco na aktywność poznawczą i społeczną uczniów i nauczycieli. Oprócz dobrej frekwencji na zajęciach on-line uczniowie realizowali się poprzez uczestnictwo w różnych konkursach i akcjach promujących osobisty rozwój intelektualny, artystyczny lub sportowy. Wymienić tu warto między innymi: 

Czytaj więcej...

DZIAŁALNOŚĆ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

1. Podsumowanie akcji "Jak uczniowie żołyńskiego LO spędzają Święta Bożego Narodzenia".
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom naszego LO, którzy wzięli udział w naszej akcji. Otrzymaliśmy aż 13 zdjęć waszych choinek. Jednocześnie informujemy, że wszyscy uczestnicy otrzymali uwagi pozytywne za udział w akcji. Jeszcze raz dziękujemy. Zachęcamy wszystkich do udziału w tego typu akcjach.

Czytaj więcej...

POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
W OKRESIE FERII ZIMOWYCH
W PPP ŁAŃCUT

 

Szanowni Państwo!

Dyrektorzy, nauczyciele, rodzice, uczniowie

Nasza Poradnia udziela wzmożonego wsparcia psychologiczno-pedagogicznego dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych.

Z takiej pomocy mogą skorzystać dzieci i młodzież z placówek oświatowych powiatu łańcuckiego od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00.

Prosimy o kontakt z sekretariatem tel. (17) 225-33-07, 508 848 576

Czytaj więcej...

 

Pandemia koronawirusa spowodowała, że większość czasu spędzamy w domu. Czujemy się poirytowani, coraz więcej spraw nas denerwuje, złościmy się (czasami bez powodu) i szukamy wytchnienia w rozmowie telefonicznej, w lekturze dobrej książki, w Internecie. W sieci znajdziemy informacje, rozrywkę, drugiego człowieka – wartości pozytywne – ale znajdziemy również coś, co generuje negatywne emocje: hejt.

Szkolne Koło Wolontariatu pragnie zwrócić uwagę na groźne zjawisko i zdecydowanie powiedzieć hejtowi: NIE. Zachęcamy do obejrzenia krótkiej prezentacji przygotowanej przez Joannę Naróg. W czasie izolacji warto pamiętać o jej przesłaniu.

>>> pobierz plik prezentacji (.pptx) <<<