Absolwenci 2018

Liczba absolwentów: 69

ODDZIAŁ A - WYCHOWAWCA: Paulina Niemiec

Nazwisko i imięWpis wg księgi absolwentów
1. Baftijari Elita 1576
2. Boguszewski Kacper Jan 1577
3. Boguszewski Krystian Stanisław 1578
4. Cisek Ewelina 1579
5. Dyrda Julia 1580
6. Dziurzyńska Anna 1581
7. Flejszar Kinga Katarzyna 1582
8. Giża Emilia Maria 1583
9. Misztal Nikola 1584
10. Pasternak Kamil 1585
11. Pawlik Kinga 1586
12. Pieni±żek Anastazja Łucja 1587
13. Płoszaj Natalia Patrycja 1588
14. Podolec Przemysław 1589
15. Pszona Szymon 1590
16. Słupek Aleksandra Maria 1591
17. Służały Patrycja 1592
18. Stybel Radosław 1593
19. Suszek Szymon 1594
20. Tołpa Wojciech 1595
21. Urban Daniel Patryk 1596
22. Walawender Paweł 1597
23. Wi¶niowska Wiktoria 1598
24. Ziemniak Patryk Wiktor 1599
25. Żaba Aleksandra Maria 1600

 

ODDZIAŁ B - WYCHOWAWCA: Ewa Hołub / Maciej Benedyk

Nazwisko i imięWpis wg księgi absolwentów
1. Babiarz Patryk Łukasz 1601
2. Bechta Marcin 1602
3. Bielawski Kamil Krzysztof 1603
4. Brzezicka Daria 1604
5. Bzdek Karolina 1605
6. Dobek Fabian 1606
7. Domagała Roksana Karolina 1607
8. Fus Dawid 1608
9. Grzywna Jakub 1609
10. Karakuła Małgorzata 1610
11. Kochmański Wojciech 1611
12. Kraska Klaudia Magdalena 1612
13. Kulpa Mateusz 1613
14. Leja Jakub Artur 1614
15. Mandela Krzysztof Jerzy 1615
16. Markowicz Dawid Felicjan 1616
17. ¬rałka Jacek 1617
18. Nowak Konrad Dominik 1618
19. Piekło Paulina 1619
20. Skoczylas Konrad Zenon 1620
21. Szubart Julia Krystyna 1621
22. Wawrzaszek Dominik 1622
23. Wójcik Gabriela 1623
24. Wójtowicz Mateusz Jakub 1624
25. Wróbel Michał 1625
26. Musz Michał Damian 1626

 

ODDZIAŁ C - WYCHOWAWCA: Grzegorz Fus

Nazwisko i imięWpis wg księgi absolwentów
1. Decowska Paulina 1627
2. Dołęga Jakub 1628
3. Haładyj Dawid Jakub 1629
4. Koń Magdalena 1630
5. Kosior Magdalena 1631
6. Lorenc Martyna 1632
7. Maciuła Bartosz 1633
8. Niemiec Kamila 1634
9. Nowak Kacper 1635
10. Ożóg Mikołaj 1636
11. Panek Katarzyna Weronika 1637
12. Polak Aleksandra 1638
13. Sierzęga Wiktoria 1639
14. Sobu¶ Klaudia 1640
15. Tkacz Aleksandra 1641
16. Warchoł Gabriela 1642
17. Witek Anna Małgorzata 1643
18. Wojnar Samanta Sara 1644