Absolwenci 2017

Liczba absolwentów: 73

ODDZIAŁ A - WYCHOWAWCA: Katarzyna Nicpoń

Nazwisko i imięWpis wg księgi absolwentów
1. Decowska Ewa 1503
2. Filip Jakub 1504
3. Jurek Arkadiusz 1505
4. Jurek Patryk 1506
5. Kuca Aleksandra 1507
6. Kuras Albert 1508
7. Lewkowicz Piotr 1509
8. Lisowska Wiktoria 1510
9. Magoń Bartłomiej 1511
10. Michno Alicja 1512
11. Niemiec Marcin 1513
12. Norko Bartosz 1514
13. Pelc Magdalena 1515
14. Piątek Arkadiusz 1516
15. Pudło Weronika 1517
16. Rupar Adrian 1518
17. Słupek Jakub 1519
18. Urban Magdalena 1520
19. Woźniak Jakub 1521

 

ODDZIAŁ B - WYCHOWAWCA: Barbara Tkacz

Nazwisko i imięWpis wg księgi absolwentów
1. Baran Kryspin 1522
2. Bartnik Patryk 1523
3. Brzezicka Izabela 1524
4. Burda Patryk 1525
5. Czech Martyna 1526
6. Decowska Angelica 1527
7. Gaweł Wiktoria 1528
8. Kuras Maja 1529
9. Łuksik Dominik 1530
10. Marciniec Karolina 1531
11. Muriasz Mateusz 1532
12. Nowakowski Miłosz 1533
13. Służały Aleksandra 1534
14. Surdyka Patryk 1535
15. Szczyrba Jakub 1536
16. Urban Szymon 1537
17. Źrałka Jacek 1538

 

ODDZIAŁ C - WYCHOWAWCA: Sławomir Kuras

Nazwisko i imięWpis wg księgi absolwentów
1. Babka Gabriela 1539
2. Buszta Andżelika 1540
3. Fergisz Krystian 1541
4. Filip Dawid 1542
5. Foryt Adam 1543
6. Gliniak Konrad 1544
7. Kątnik Magdalena 1545
8. Kochman Dawid 1546
9. Kubis Weronika 1547
10. Mach Kacper 1548
11. Nicpoń Damian 1549
12. Nicpoń Paulina 1550
13. Nicpoń Przemysław 1551
14. Panek Aleksandra 1552
15. Polak Rafał 1553
16. Puchalik Konrad 1554
17. Szpila Marcin 1555
18. Świątek Sara 1556
19. Urban Sabina 1557
20. Wawrzaszek Marcin 1558

 

ODDZIAŁ D - WYCHOWAWCA: Jan Kosior

Nazwisko i imięWpis wg księgi absolwentów
1. Danielewicz Sebastian 1559
2. Dmitrowska Monika 1560
3. Dudek Gabriela 1561
4. Fus Gabriela 1562
5. Gąsior Iga 1563
6. Jarosz Patrycja 1564
7. Kochman Krzysztof 1565
8. Korgol Jakub 1566
9. Kusy Kamil 1567
10. Niemiec Mateusz 1568
11. Peszek Bartłomiej 1569
12. Rupar Dominik 1570
13. Szpilka Karolina 1571
14. Tomczyk Jakub 1572
15. Wawro Gabriela 1573
16. Witek Mateusz 1574
17. Wnęk-Kik Kordian 1575