Absolwenci 2016

Liczba absolwentów: 89

ODDZIAŁ A - WYCHOWAWCA: Łukasz Dudek

Nazwisko i imięWpis wg księgi absolwentów
1. Antosz Adam 1414
2. Buszta Julia 1415
3. Ciołek Anna 1416
4. Fergisz Dominika 1417
5. Guzy Daria 1418
6. Guzy Paulina 1419
7. Jagusztyn Krzysztof 1420
8. Kosior Damian 1421
9. Krupczak Jarosław 1422
10. Kuźniar Patryk 1423
11. Lorenc Eryk 1424
12. Naróg Bartłomiej 1425
13. Piszko Karolina 1426
14. Słupek Hubert 1427
15. Sobuś Paulina 1428
16. Stopyra Michał 1429
17. Urban Anna 1430
18. Urban Izabela 1431
19. Urban Krzysztof 1432
20. Wałczyk Karol 1433
21. Wróbel Marek 1434

 

ODDZIAŁ B - WYCHOWAWCA: Grzegorz Podolec

Nazwisko i imięWpis wg księgi absolwentów
1. Baran Hubert 1435
2. Bechta Karolina 1436
3. Bechta Paweł 1437
4. Burda Faustyna 1438
5. Cebula Weronika 1439
6. Czerwonka Sylwia 1440
7. Dąbek Karol 1441
8. Dyrda Łukasz 1442
9. Jucha Marcin 1443
10. Leja Krzysztof 1444
11. Lorenc Patrycja 1445
12. Majkut Adam 1446
13. Mazurek Tomasz 1447
14. Nowak Karina 1448
15. Pieczonka Adrianna 1449
16. Sroczyk Eliza 1450
17. Stopyra Jakub 1451
18. Tabin Mateusz 1452
19. Turosz Patryk 1453
20. Urban Arkadiusz 1454
21. Wójcik Natalia 1455
22. Żaba Agnieszka 1456

 

ODDZIAŁ C - WYCHOWAWCA: Ryszard Niemiec

Nazwisko i imięWpis wg księgi absolwentów
1. Baran Sebastian 1457
2. Baran Zuzanna 1458
3. Bury Karolina 1459
4. Cieśla Zuzanna 1460
5. Danielewicz Wiktoria 1461
6. Fus Natalia 1462
7. Fus Szymon 1463
8. Giża Karolina 1464
9. Kowalski Maciej 1465
10. Lorenc Dominik 1466
11. Natoński Kornel 1467
12. Noga Bartosz 1468
13. Nosek Karolina 1469
14. Pelc Joanna 1470
15. Piechuta Jan 1471
16. Rokosz Klaudia 1472
17. Rupar Kamil 1473
18. Ryng Filip 1474
19. Sierzęga Łukasz 1475
20. Stopyra Karol 1476
21. Szczepanik Magdalena 1477
22. Szczepański Michał 1478
23. Warchoł Weronika 1479

 

ODDZIAŁ D - WYCHOWAWCA: Maria Tokarz

Nazwisko i imięWpis wg księgi absolwentów
1. Bandrowska Olga 1480
2. Burda Kamil 1481
3. Chołubek Gabriela 1482
4. Danielewicz Wiktor 1483
5. Dobek Joanna 1484
6. Kiełbowicz Kamil 1485
7. Kilian Maciej 1486
8. Kosior Karolina 1487
9. Kwiatek Sabina 1488
10. Leja Agnieszka 1489
11. Lorenc Krystian 1490
12. Mach Patryk 1491
13. Mach Wiktoria 1492
14. Mołdoch Beata 1493
15. Nowak Sławomir 1494
16. Olejarz Klaudia 1495
17. Pawlik Konrad 1496
18. Peszek Jakub 1497
19. Pindara Dawid 1498
20. Serafin Jakub 1499
21. Szpila Kacper 1500
22. Urban Aleksandra 1501
23. Urban Wioletta 1502