Absolwenci 2014

Liczba absolwentów: 93

ODDZIAŁ A - WYCHOWAWCA: Barbara Tkacz

Nazwisko i imięWpis wg księgi absolwentów
1. Baran Jacek 1248
2. Biały Dawid 1249
3. Dziuba Anna 1250
4. Hospod Aleksandra 1251
5. Kaszuba Bartłomiej 1252
6. Kata Kacper 1253
7. Kowalski Przemysław 1254
8. Kurek Klaudia 1255
9. Leja Aleksander 1256
10. Litwin Klaudia 1257
11. Markowicz Izabela 1258
12. Młynek Adam 1259
13. Muriasz Piotr 1260
14. Noga Kamila 1261
15. Orłoś Tomasz 1262
16. Seroka Dawid 1263
17. Szpilka Magdalena 1264
18. Tkacz Mateusz 1265
19. Tołpa Ewa 1266
20. Wacnik Patrycja 1267
21. Warchoł Elżbieta 1268
22. Witek Ewa 1269
23. Witek Kinga 1270
24. Zając Sergiusz 1271

 

ODDZIAŁ B - WYCHOWAWCA: Aurelia Bem-Wróbel

Nazwisko i imięWpis wg księgi absolwentów
1. Bosak Paulina 1272
2. Buszta Weronika 1273
3. Ciołek Marcin 1274
4. Cisek Krystian 1275
5. Fergisz Kamila 1276
6. Filip Łukasz 1277
7. Fus Klaudia 1278
8. Golba Wiktoria 1279
9. Hałas Joanna 1280
10. Hołubek Klaudia 1281
11. Kamień Jakub 1282
12. Kłoś Karol 1283
13. Kochman Anita 1284
14. Mach Justyna 1285
15. Morawski Kamil 1286
16. Nicpoń Aleksandra 1287
17. Nicpoń Damian 1288
18. Pazdro Natalia 1289
19. Połeć Jadwiga 1290
20. Szpila Mateusz 1291
21. Urban Aleksandra 1292
22. Wróbel Dorota 1293

 

ODDZIAŁ C - WYCHOWAWCA: Zofia Giża

Nazwisko i imięWpis wg księgi absolwentów
1. Baran Natalia 1294
2. Bielawska Anna 1295
3. Bury Beata 1296
4. Danielewicz Dominika 1297
5. Golenia Maciej 1298
6. Klimek Dawid 1299
7. Kosior Adrian 1300
8. Krzyżak Wioletta 1301
9. Leja Magdalena 1302
10. Leja Marcin 1303
11. Mach Kamil 1304
12. Pindara Bogusław 1305
13. Rejman Arkadiusz 1306
14. Serafin Ewelina 1307
15. Skiba Paulina 1308
16. Służały Karolina 1309
17. Stopyra Marcin 1310
18. Szpytma Kacper 1311
19. Szlachcic Aleksandra 1312
20. Urban Jakub 1313
21. Witek Jolanta 1314
22. Woś Gabriela 1315
23. Zipser Katarzyna 1316

 

ODDZIAŁ D - WYCHOWAWCA: Katarzyna Nicpoń

Nazwisko i imięWpis wg księgi absolwentów
1. Ariburnu Wiktor 1317
2. Bechta Jacek 1318
3. Burda Natalia 1319
4. Burda Patrycja 1320
5. Bik Klaudia 1321
6. Czech Renata 1322
7. Flejszar Paulina 1323
8. Janusz Dawid 1324
9. Jucha Sebastian 1325
10. Karp Jakub 1326
11. Kuczek Magdalena 1327
12. Kuras Izabela 1328
13. Leja Dariusz 1329
14. Nowak Bartłomiej 1330
15. Pasternak Katarzyna 1331
16. Pawul Bartosz 1332
17. Pszona Justyna 1333
18. Sroczyk Patryk 1334
19. Stopyra Mateusz 1335
20. Szpila Bartłomiej 1336
21. Szpila Dawid 1337
22. Ślanda Gabriela 1338
23. Wawro Edyta 1339
24. Węgrzyn Gabriela 1340