Absolwenci 2011

Liczba absolwentów: 89

ODDZIAŁ A - WYCHOWAWCA: Zofia Giża

Nazwisko i imięWpis wg księgi absolwentów
1. Bzdek Natalia 979
2. Cisek Michalina 980
3. Gnyp Sabina 981
4. Janczura Sebastian 982
5. Karakuła Mariusz 983
6. K±tnik Monika 984
7. Kosior Monika 985
8. Kot Izabela 986
9. Krupa Radosław 987
10. Kuras Aleksandra 988
11. Kuras Magdalena 989
12. Kwiatek Weronika 990
13. Leja Wioletta 991
14. Mach Aleksandra 992
15. Pawlik Justyna 993
16. Stopyra Jadwiga 994
17. Szpila Karol 995
18. Walawender Anna 996
19. Walawender Patryk 997
20. Wawrzaszek Joanna 998
21. Witek Kamil 999
22. Czech Izabela 1000

 

ODDZIAŁ B - WYCHOWAWCA: Grzegorz Fus

Nazwisko i imięWpis wg księgi absolwentów
1. Antosz Agnieszka 1001
2. Babiarz Konrad 1002
3. Bożek Jolanta 1003
4. Golenia Dominik 1004
5. Grzesik Kacper 1005
6. Gurga Adrian 1006
7. Janiczek Kamil 1007
8. Kruk Michał 1008
9. Leja Barbara 1009
10. Leja Błażej 1010
11. Panek Jakub 1011
12. Panek Kamil 1012
13. Piersiak Emilia 1013
14. Sierżęga Ewa 1014
15. Sierzęga Joanna 1015
16. Szczyrba Agnieszka 1016
17. Szczyrba Aneta 1017
18. Szkodzińska Gabriela 1018
19. Urban Dominik 1019
20. Walawender Marcin 1020
21. Warchoł Witold 1021
22. Węgrzyn Krystian 1022

 

ODDZIAŁ C - WYCHOWAWCA: Katarzyna Nicpoń

Nazwisko i imięWpis wg księgi absolwentów
1. Bechta Urszula 1023
2. Burda Sylwia 1024
3. Buszta Anna 1025
4. Decowska Wioletta 1026
5. Gaweł Sara 1027
6. Golec Marek 1028
7. Grzesik Patrycja 1029
8. Hader Konrad 1030
9. Kruk Małgorzata 1031
10. Kus Mateusz 1032
11. Lorenc Kamila 1033
12. Marcinek Iwona 1034
13. Marcinek Michał 1035
14. Mi¶ Artur 1036
15. Muskus Leszek 1037
16. Naróg Agnieszka 1038
17. Pasternak Krzysztof 1039
18. Stafa Dawid 1040
19. Stopyra Ewelina 1041
20. Strzelecka Patrycja 1042
21. Tabin Elżbieta 1043
22. Wałczyk Agnieszka 1044
23. Wróbel Dominika 1045

 

ODDZIAŁ D - WYCHOWAWCA: Barbara Tkacz

Nazwisko i imięWpis wg księgi absolwentów
1. Chudzik Dorota 1046
2. Danielewicz Izabela 1047
3. Dudek Marcin 1048
4. Jagustyn Patryk 1049
5. Jaremicz Justyna 1050
6. Kołcz Artur 1051
7. Kosior Dawid 1052
8. Kuras Sylwia 1053
9. Mach Grzegorz 1054
10. Mach Przemysław 1055
11. Nowak Arkadiusz 1056
12. Pawul Damian 1057
13. Perlak Przemysław 1058
14. Puzio Karolina 1059
15. Rogowski Piotr 1060
16. Stopyra Patrycja 1061
17. Stybel Kinga 1062
18. Szpila Kamil 1063
19. Tkacz Regina 1064
20. Tołpa Aleksandra 1065
21. Wawrzaszek Anna 1066
22. Wilczek Dariusz 1067